0 Ваш Кошик

Запчасти на мототрактора - ZUBR(SH),FORTE,ДТЗ(DW) (16 колесо)

Запчастини до мототракторів FORTE / ZUBR (SH) / ДТЗ (DW) / 16 колесо /

Мототрактори FORTE, ZUBR (SH), ДТЗ (DW) користуються широкою популярністю, так як продовжують вражати своєю багатофункціональністю, силою, надійністю і разом з тим доступною ціною. Хоч вони мають просту конструкцію, вони наділені вміннями повноцінного невеликого трактора. За допомогою цих мототракторів та правильно підібраних до них навісних знарядь можна виконувати повний спектр дій по обробці землі, вони першокласно орють грунт, садять і сіють, підгортають, вносять добриво, косять, допомагають доглядати за садом і газонами, це незамінні помічники у комунальному господарстві - вони відмінно ліквідують снігові замети, прибирають сміття, перевозять вантажі і т.д.

Дані мототрактори підкорюють своїми можливостями і високою якістю, але все ж потрібно враховувати, що чим більше техніка вміє, тим більше її експлуатують, часто порушуючи дозволені норми, плюс, у кожної техніки є свій термін зносостійкості, до того ж ніхто не застрахований від непередбачених форс-мажорних ситуацій. Тому кожен власник унікальної машини повинен заздалегідь потурбуватися про запасні деталі, комплектуючі для свого мототрактора. Адже набір запасних частин для будь-якої машини - це, як для людини аптечка, яка завжди повинна бути під рукою.

Купити для мототрактора запчастини - це значить, що можна впевнено і спокійно розпочинати сезон польових робіт, і навіть у разі поломки, ваша техніка не зупинить відповідальний процес землеробства, а буде швидко налагоджена і введена в лад. І звичайно ж, перед початком робіт машину необхідно уважно оглянути і підготувати до експлуатації, замінивши зношені або пошкоджені деталі, особливо звернути увагу на місця посилених навантажень, наприклад, дуже інтенсивна робота випадає на фрези, і вони відповідно одні із перших у зоні ризику.

Щоб ваш мототрактор був справжньою бойовою машиною, йому потрібно забезпечити особистий арсенал запчастин. Комплектуючи такий арсенал, необхідно добре вивчити технічні характеристики мототрактора, орієнтуватися на розмір ділянки і завдання, які належить виконувати машині, на навісне обладнання, що плануються підключатися до мототрактору, способи його кріплення.

Для моделей мототракторів FORTE, ZUBR (SH), ДТЗ(DW) / 16 колесо/  можуть стати в нагоді і бути корисними в їх арсеналі запчастин – амперметр /М /, головний вал /L-390mm./ під ВВП /МТ/, гідравлічний циліндр /L-350mm./МТ/, глушник /МТ/, замок запалювання /МТ/, кнопка сигналу /МТ/, замок капота /МТ/, коліно глушника /МТ/, двокамерний гідравлічний кран /МТ/, різні куліси блокування, гідравліки, перемикання передач /МТ/, наконечники тяги зчеплення, гальма (права і ліва різьба) /МТ/, педалі газу, зчеплення, гальма /МТ/, ущільнювальна гума капота /МТ/, реле поворотів стартера /МТ/, ремені гідравлічного насоса (В-1050), приводні (В-3240) /МТ/, ролик натягувача привідного ременя /МТ/, рейка кермова в зборі /МТ/, кермові наконечники (права, ліва різьба) /МТ/, важіль декомпресора з тросом /МТ/, сидіння, сошки кермової колонки поворотного механізму (права, ліва, цапфа) /МТ/, маточина переднього колеса /МТ/, трос газу /L-1550mm./, тумблери маси, поворотів, світла /МТ/, тяга гальма /МТ/, шківи чотирьохструмкового ременя, гідравлічного насоса /МТ/, шланги гідравліки /МТ/, головка циліндра в зборі /МТ/ , захист ременя /МТ/, гальмівні колодки /МТ/, наконечник гальмівного валу /МТ/, гідравлічний насос, реле зарядки, маточина заднього колеса, тяга зчеплення /МТ/.

Грандіозний вибір всіляких деталей і комплектуючих до мототракторів надає компанія Торговий Дім Тракторний Завод, а також вражає демократичними цінами, що дозволяють недорого купити будь-які запчастини. У компанії ТД Тракторний Завод завжди можна отримати безкоштовну та професійну консультацію, першокласні сервісні послуги, кращі умови доставки.

Доставка здійснюється по всій Україні, безпосередньо, налагоджені маршрути в такі міста, як: Кам'янець-Подільський, Суми, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Ужгород, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Луганськ, Івано-Франківськ, Маріуполь, Бердянськ, Львів, Житомир, Павлоград, Севастополь, Одеса, Мелітополь, Запоріжжя, Херсон, Тернопіль, Макіївка, Рівне, Хмельницький, Миколаїв, Дніпропетровськ, Харків, Чернівці, Кременчук, Лисичанськ, Сімферополь, Нікополь, Полтава, Київ, Чернігів, Черкаси, Донецьк, Кіровоград, Вінниця.

Уточнить категорию